E-komercijos įrankis fiziniams ir juridiniams asmenims

Šia anketa siekiama išsiaiškinti, ar yra poreikis prekiauti internetu nekuriant savo el. parduotuvės, o pasinaudojant jau sukurtu portalu. Prekės galėtų talpinti ir fiziniai asmenys - nuo pavienių daiktų (naujų, naudotų, savo pagamintų) iki didelio kiekio (stambūs fiziniai ir juridiniai pardavėjai).

Jei yra klausimas, į kurį vienareikšmiškai atsakyti negalite, rinkitės atsakymą pagal dažnumą, pvz. jei klausia, ar perkate el. parduotuvėje, kai yra fizinė parduotuvė, ir dažniau perkate el. parduotuvėje, rinkitės atsakymą TAIP, jei dažniau fizinėje - NE.

Kitos Jūsų pastabos, pvz., kodėl reikia ebay.com alternatyvos Lietuvoje arba kodėl nereikia. Ar norėtumėte naujų pardavimo galimybių (aukcionai) ir pan.
labai reikia tokios platformos lietuvoje
Butinai reikalingas toks projektas, butu liuks kad ir aplinka butu kaip Ebay. Bet siaip manau reiktu rimtai padirbeti reklamuojant lietuviska Ebay. SEKMES!
Butu labai geras variantas kaip toks ebay. Tik niekaip nesuprantu, kodel niekas neuzima sitos mysos. Gal but brangi fransize?
Lietuvoje labai reikia svetainės, kurioje galima būtų pirkti/partuoti daiktus/paslaugas, atsiskantant/priimant atsiskaitymus kriptografinėmis valiutomis (pvz. bitcoin, litecoin ir pan.)
nereikia nes yra ebay.com
Aukciono reikia būtinai.
Aukcionai būtų labai reikalingas ir naudingas dalykas.
Reiketu aukcionu.
Manau tokios alternatyvos nereikia, nes ir dabar pakankamai jų yra. Kitos manau nepasieks sėkmės.