E-komercijos įrankis fiziniams ir juridiniams asmenims

Šia anketa siekiama išsiaiškinti, ar yra poreikis prekiauti internetu nekuriant savo el. parduotuvės, o pasinaudojant jau sukurtu portalu. Prekės galėtų talpinti ir fiziniai asmenys - nuo pavienių daiktų (naujų, naudotų, savo pagamintų) iki didelio kiekio (stambūs fiziniai ir juridiniai pardavėjai).

Jei yra klausimas, į kurį vienareikšmiškai atsakyti negalite, rinkitės atsakymą pagal dažnumą, pvz. jei klausia, ar perkate el. parduotuvėje, kai yra fizinė parduotuvė, ir dažniau perkate el. parduotuvėje, rinkitės atsakymą TAIP, jei dažniau fizinėje - NE.

Jūsų amžius, metais

Apsipirkimo įpročiai

El. parduotuvių ar skelbimų lentų lankymas per mėnesį (įvertinkite vidurkį per paskutinius metus)

Pardavimo kokybė (tik parduodantiems, neprivaloma). Papildomi veiksmai - atsakinėjimai į skambučius (net pardavus prekę), skelbimų šalinimas, suderinimas pardavimo vietos ir laiko, ir pan.

Apsipirkimo kokybė

Pardavimo įpročiai (neprivaloma atsakyti, tik parduodantiems)

Jei būtų Lietuvoje bendras visiems (juridiniams ir fiziniams asmenims) pardavimų portalas

Kitas variantas

  …Daugiau…

  Atsiskaitymo būdai perkant internetu

  Rizikos valdymas

  El. parduotuvių ar skelbimų lentų suradimas

  Ar manote, kad skelbimų lentos jau yra praeitas etapas, dabar reikia naujo prekybos įrankio su įvairiomis galimybėmis, kurių negali suteikti skelbimų lentos?

  Sėkmė apsiperkant

  Sėkmė parduodant (neprivaloma, tik pardavėjams)

  Ar sutinkate, kad nesant Lietuvoje šiuolaikiškos pardavimų platformos, lengvam pardavimo būdui (du veiksmai - parduodamos prekės patalpinimas ir išsiuntimas), Jus stabdo nuo savo produktų (pvz. papuošalų, maisto produktų, rūbų) pardavinėjimo irba gamybos?

  Kitos Jūsų pastabos, pvz., kodėl reikia ebay.com alternatyvos Lietuvoje arba kodėl nereikia. Ar norėtumėte naujų pardavimo galimybių (aukcionai) ir pan.

   …Daugiau…
   Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą