Drifto Treniruotė 2020 02 09 #2
Labai norim išgirsti jūsų nuomones ir pastabas apie buvusią drifto treniruotę 2020 02 09, kad sekantį kartą viskas būtų dar įspūdingiau ir geriau.
Iš kur sužinojote apie renginį?
Skalėj nuo 1 iki 10, kiek patiko renginys?
Ar rekomenduosite sekantį kartą atvykti draugui/draugei?
Ar norėtumėte pravažiuoti su Drift Taxi?
Ar norėtumėte išmokti pilotuoti drifto bolidą?
Ar ši treniruotė pranoko praeitą ?
Jei patiko labiau nei praeita, kas buvo geriau ? Jei ne, kas buvo blogiau ?
- Patiko paskutinis vaziavimas triju su Gedu drift taxi kai uzremem juoda e46 cupa, afigienas pojūtis. Dekuj tau seni, būtinai dar kartą norėčiau prasilekt su tavim. Varyk taip ir toliau, visada tave seku. Pagaba.
- Abi buvo panasios
- Nebebuvo kavos
- Trasa tik🙂
- Pagal mane maziau dalyviu buvo antra treniruote
- Mažiau dalyvių, pakitusi trasos configuracija, nebuvo kavos
- Oras geresnis, saulute ir pan. :)
- Konfiguracija
- Paskutine treniruote labai buvo mano akimis zymiai stipresne vien del galimybes issigyti maisto, kad pats Ivanule prekevo bilietais ir buvo labai malonu gauti lipduka ;) laukiam sekanciu treniruociu
- Greitesni išvažiavimai, mažiau pėsčiųjų lindimo į pasistatymo zoną, nei praeitą kartą.
Patiko čeburekai, kibinai ?
Kaip įvertinsite tvarką renginyje?
Ar turite bendrų pastabų ar komentarų sekančiam renginiui?
- Daugiau kibinu ir daugiau dūmų trasoj 😂
- Šiaip būtų nuostabu jeigu grotų muzika. 🙂 Galėtų vykti varžybų principu, kad būtų nugalėtojai. Ir dalyviams didesnis stimulas būtų.
- Muzikinio fono🙂
- Daugiau informacijos apie renginį, kad būtų daugiau vairuotojų
- Visiskai nieko netruko ;)
- Svaros drift aikstelej ir aplink !!!
- Krupštesnio organizuotumo, aiskumo del pit zonos :) nes niekas neinformavo atvykus kur bazuotis. Na ir tikimes infrastruktūros gerinimo iš surinktų pinigėlių.
- Neturiu
- Įdomu būtų jei būtų pilotų iš street, semi pro lygos :)
- Kuo daugiau tokiu treniruociu