Ar turite bendrų pastabų ar komentarų sekančiam renginiui?
Ne
Ne
Sunkesne trasa, kokia sugalvot
neturiu, viskas tobula, atsibodo jau N40 :/
Lauksim močiutės cebureku 😀😀😀
Tikriausiai del blogo oro buvo siek tiek per mazai dalyviu.
Viskas buvo super, tačiau praėjimas žiūrovams turėjo būti kažkaip atitvertas, nes mašinos grįžtančios iš trasos labai greitai ir nesaugiai parkuodavosi prie starto linijos🙂
Po kiekvieno vaziavimo turetu fiskes but pastatomos i vieta nes buvo su fiskem netvarka
Šiektiek daugiau dėmesio į sauguma. Nes žiurovai vaiksto po trasa kaip tik nori.
Patiko starto tvarka, kad suderina ar vienas važiuoji, ar pirmas ar seki kažką, tas tai liuks