Drifto Treniruotė 2020 02 02 #1

Labai norim išgirsti jūsų nuomones ir pastabas apie buvusią drifto treniruotę 2020 02 02, kad sekantį kartą viskas būtų dar įspūdingiau ir geriau.

 

Drifto Treniruotė 2020 02 02 #1

Iš kur sužinojote apie renginį?

Skalėj nuo 1 iki 10, kiek patiko renginys?

Ar rekomenduosite sekantį kartą atvykti draugui/draugei?

Ar norėtumėte pravažiuoti su Drift Taxi?

Ar norėtumėte išmokti pilotuoti drifto bolidą?

Jei pažymėjote taip, palikite savo kontaktinius duomenis, kad galėtume susisiekti

  1. 861142240
  2. 860365295

Ar sekančiam kartui reikia kavos, čeburekų?

Kaip įvertinsite tvarką renginyje?

Ar turite bendrų pastabų ar komentarų sekančiam renginiui?

  1. Ne
  2. Ne
  3. Sunkesne trasa, kokia sugalvot
  4. neturiu, viskas tobula, atsibodo jau N40 :/
  5. Lauksim močiutės cebureku 😀😀😀
  6. Tikriausiai del blogo oro buvo siek tiek per mazai dalyviu.
  7. Viskas buvo super, tačiau praėjimas žiūrovams turėjo būti kažkaip atitvertas, nes mašinos grįžtančios iš trasos labai greitai ir nesaugiai parkuodavosi prie starto linijos🙂
  8. Po kiekvieno vaziavimo turetu fiskes but pastatomos i vieta nes buvo su fiskem netvarka
  9. Šiektiek daugiau dėmesio į sauguma. Nes žiurovai vaiksto po trasa kaip tik nori.
  10. Patiko starto tvarka, kad suderina ar vienas važiuoji, ar pirmas ar seki kažką, tas tai liuks
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą