Drifto Treniruotė 2020 02 02 #1
Labai norim išgirsti jūsų nuomones ir pastabas apie buvusią drifto treniruotę 2020 02 02, kad sekantį kartą viskas būtų dar įspūdingiau ir geriau.
Iš kur sužinojote apie renginį?
Skalėj nuo 1 iki 10, kiek patiko renginys?
Ar rekomenduosite sekantį kartą atvykti draugui/draugei?
Ar norėtumėte pravažiuoti su Drift Taxi?
Ar norėtumėte išmokti pilotuoti drifto bolidą?
Jei pažymėjote taip, palikite savo kontaktinius duomenis, kad galėtume susisiekti
- 861142240
- 860365295
Ar sekančiam kartui reikia kavos, čeburekų?
Kaip įvertinsite tvarką renginyje?
Ar turite bendrų pastabų ar komentarų sekančiam renginiui?
- Ne
- Ne
- Sunkesne trasa, kokia sugalvot
- neturiu, viskas tobula, atsibodo jau N40 :/
- Lauksim močiutės cebureku 😀😀😀
- Tikriausiai del blogo oro buvo siek tiek per mazai dalyviu.
- Viskas buvo super, tačiau praėjimas žiūrovams turėjo būti kažkaip atitvertas, nes mašinos grįžtančios iš trasos labai greitai ir nesaugiai parkuodavosi prie starto linijos🙂
- Po kiekvieno vaziavimo turetu fiskes but pastatomos i vieta nes buvo su fiskem netvarka
- Šiektiek daugiau dėmesio į sauguma. Nes žiurovai vaiksto po trasa kaip tik nori.
- Patiko starto tvarka, kad suderina ar vienas važiuoji, ar pirmas ar seki kažką, tas tai liuks