Ar turėtumėte galimybę vaiką palydėti į veiklą ir po jos parvesti atgal į grupę jei ji vyktų ne darželio patalpose? Kaip manote kas tai turėtų organizuoti?
- Taip
- Neturėčiau, nes dirbu
- Ne. Auklėtoja
- Ne
- Neplanuoju vaiko nemigdyti, tai ir apie galimybes nesvarstau.
- Jeigu būtų laiko taip palydėčiau ir parvesčiau.Organizuoti turėtų ugdymo įstaiga.
- .
- Ne
- Ne
- Neturėsiu galimybės