Ar turėtumėte galimybę vaiką palydėti į veiklą ir po jos parvesti atgal į grupę jei ji vyktų ne darželio patalpose? Kaip manote kas tai turėtų organizuoti?
- Ne, galimybės neturėčiau
- Neturėčiau galimybės, tai turėtų organizuoti kažkas iš darželio darbuotojų.
- Ne
- Turėtų tai organizuoti veiklą siūlanti įstaiga, auklėtojos
- Ne
- Nebutu galimybes palydeti,nes esam is kaimo.
- Ne
- vedzioti galimybes neturim
- ne
- Taip, tėvai turėtų nuvesti ir parvesti patys