Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Susistabdyti/prasitęsti studijas turėtų būti leidžiama vieną kartą nemokamai.
  2. Neigiama.
  3. Bandot pasipinigaut papildomai? Uzbstudijas jau ir taip yra mokama.
  4. įvykdžiusiems bakalauro ar magistro studijų programas, bet nelaikiusiems arba neišlaikiusiems baigiamųjų egzaminų, negynusiems arba neapgynusiems bakalauro arba magistro baigiamojo darbo, studijos gali būti vieną kartą pratęstos vienam semestrui, tačiau tik studentui pareiškus norą, kadangi jis programą įvykdė. Pareiškus norą, semestrą galima apmokestinti, tačiau administraciniai mokesčiai - turi būti arba simboliniai arba jų neturi būti. Administracija, aišku, gauna papildomą krūvį, tačiau ne tokį didelį, mano nuomone, kad būtų apmokestinamas €75.
  5. gal užteks vieną kartą studijų tvarką keisti kas pusę metų ?
  6. Neigiama
  7. Neigiama
  8. Neigiama. Studentai ir taip neturi pinigų. Dirbdami ir save išlaikydami, negali tinkamai pasiruošti studijomis, nes "oru" negyvensi. Tenka aukoti mokslus, kad galėtum save išlaikyti. Ir mokesčių įvedimas tikrai netinkamas būdas.
  9. Pirmiausia,turėtų įsigalioti nuostata,kad nuolatinės studijos gali būti stabdomos ne vieną kartą per studijų laikotarpį,o du, kaip ir ištęstinės
  10. Studentai, mokėdami už studijas neturėtų mokėti papildomų mokesčių. Tokius mokesčius turėtų mokėti valstybės finansuojami studentai. Taip pat turėtų būti peržiūrėta ir rotacijos sistema, stipendijų mokėjimas.