Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nuomonė neigiama, tokius dalykus reikia liberalizuoti, ne atvirkščiai.
  2. Prasta.
  3. -
  4. Manau , kad studentai susitapdo studijas dažniausiai dėl to, kad prisirenka skolų. Skolos taip pat yra mokamos, tai tam, kad susitvarkyt visas skolas dar papildomai reiktų mokėti. Manau studentams tai būtų didžiulė prabanga. Vis dėl to skolos nėra tokios pigios.
  5. Mokantiems už studijas studentams studijų kaina yra ir taip aukšta, tad dar papildomai mokėti už tai, kad galėtų studijas prasitęsti, manau, nėra teisinga. Ypač, jeigu kalbame apie baigiamojo darbo gynimą, kai visas kursas jau yra išklausytas ir išlaikyti visi egzaminai. Studijų atidėjimas, manau, neturėtų būti ribojamas tik vienu kartu vienam semestrui - atidėjimas yra pagalba studentui, jeigu iškyla kažkokių nenumatytų problemų, dėl kurių jis studijų negali baigti iš karto. Dažniausiai ištęstines studijas renkasi žmonės, turintys darbus/šeimas ir negalintys pasirinkti nuolatinių studijų. Ne visada viską pavyksta įgyvendinti taip, kaip suplanuota, tad studijų atidėjimas suteikia studentui itin vertingą galimybę neiškristi iš Universiteto, baigti studijas vėliau ir įgyti aukštąjį išsilavinimą.
  6. Manau, planuojami įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimai yra visiškas absurdas.Studentai į aukštąsias mokyklas renkasi studijuoti tam, kad įgytų dar daugiau žinių ir būtų kokios savo širdžiai pasirinktos srities specialistai, kad ir ne su aukščiausiais balais.Daugumoje Lietuvos universitetų studentai moka už studijas ir apie valstybės finansuojamą vietą XXI a. galima tik pasvajoti?Taip, žinoma yra valstybės finansuojamų vietų, bet ne visiems ir visada pasiseka tiek prieš stojant po brandos egzaminų tiek studijuojant aukštosiose mokyklose, taip pat gyvenime būna įvairiausių situacijų dėl kurių tenka nutraukti ar sustabdyti studijas.Tad mano nuomone, planuojami įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimai yra tikrai nereikalingi ir didelės naudos neduos.
  7. Labai bloga
  8. Nemanau, kad reikia apmokestinti studiju sustabdyma, \nes ir taip nemazai mokame uz moksla.
  9. Manau, kad turi būti vienas mokestis - už studijų atnaujinimą, nes jei tiesiog "meti" studijas, tai ir taip nieko nekainuoja.
  10. Manau, kad eilinį kartą įvedami pakeitimai blogina studentų padėtį.