Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Teigiama. Jei nepavyksta laiku susitvarkyti studijų, sankcijos yra normalus dalykas.
butina atsizvelgti i studentu nuomone.juk jie ir yra Jusu visu darbo objektai
Mano nuomonė skiriasi, manau, jog studentui turėtų būti nemokamai leista susistabdyti studijas iki trijų kartų, ir tik po to apmokestinti.
Taip tik mažinama studentų motyvacija mokytis šiame universitete (papildomų mokesčiai).
Studentas gali imti tiek akademinių atostogų, kiek jam reikia.
Manau tai tik dar vienas būdas universitetui užsidirbti ir tikrai nemanau, kad šis mokestis sąžiningas studentų atžvilgiu, jam visiškai nepritariu.
Sveiki,
teisės studijos yra tikrai nelengvos, sunku derinti su darbu, šeima (tas kaupiamasis balas neakivaizdininkams, jis tiesiog paverčia neakivaizdines studijas pusiau nuolatinėmis), o ir dėl finansinių priežasčių gali tekti studijas susistabdyti. Stodama turėjau lūkesčių planuoti savo studijas lanksčiau, pagal dabar galiojančią tvarką.
Ypač nepritariu punktui dėl studijų pratęsimo negynusiems ar neapgynusiems baigiamojo darbo arba neišlaikiusiems baigiamųjų egzaminų tik vienam semestrui (tikriausiai ir tik vieną kartą), tai tikrai per mažai laiko ir per mažai šansų. Pati atidėjau magistrinio darbo rašymą ir gynimą 3 jei ne 4 kartus, ir parašiau tik tada kai tikrai galėjau parašyti geriausiai kaip gali, tikrai nepaviršutiniškai įsigilinus į temą, žodžiu rašiau tol kol supratau. Žinoma galėjau
Tai priklauso nuo to kiek studentų prasitęsia studijas kiekvienais metais. Kitas svarus klausimas- KUO argumentuojamas yra mokesčio įvedinmas (šiuo metu siūlymas), ar tai nauja universiteto pelno programa?
Jei yra rimta pateisinama priežastis, pritarčiau nuolatinės formos studijų stabdymui daugiau nei vieną kartą per studijų laikotarpį.
Nepritariu planuojamiems pakeitimams, nes MRU vėl stengiasi susirinkti daugiau pinigų. Nemanau, kad tai gali pagerinti studijų kokybę.