Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Teigiama.
Mano nuomone, tai visiškai nereikalinga ir gera sistema tokia ,kokia yra dabar
Pakeitimai reikalingi, tik tai turėtų būti atsižvelgta ir į studentų nuomonę.
Neigiama
Apie šiuos pakeitimus neturiu informacijos, todėl negaliu objektyviai pareikšti savo nuomonės.
Nepritariu, nes studentai stabdantis studijas nedaro to be priežasties, tad apmokestinimas suteiktų tik dar desnes komplikacijas.
Studentai turi teisę susistabdyti studijas, kadangi kiekvieno gyvenime atsitinka problemų ir galimybė bent trumpam sustabdyti studijas, kad studijų kokybė nenukentėtų būtų didelis privalumas. Papildomas mokesti - tikrai nepritariu, argi universitetas patirs didelį nuostolį jeigu studentas padarys pertrauką nemokamai? Juks jis grįš, be to jeigu studijos mokamos ir dar imti papildomai pinigus??...
Už studijų stabdymą mokestis neturėtų būti imamas
Bloga nuomone,eilini karta nori susirinkti is vargsu studentu paskutinius pinigus,daugiau nieko.Del to,kad neleidzia baigt universiteto ir paleist zmoniu kol neisiurbe visu pinigu,sodina su valstybiniais egzaminais o taip pat ir bakalaurineis darbais.
Kiek gali dar daugiau gali būti išmelžti studentai.