Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Studiju stabdymas yra studento reikalas ir jo pasirinkimas, tikrai nera teisinga dar tai apmokestinti, kategoriskai nepritariu.
Tai tik priemonės, apsunkinančios studento galimybę teisę studijuoti plačiąja prasme. Matomas tam tikras siekis pasipelnyti iš bet kokio su studijomis susijusio studento atliekamo veiksmo.
Nepritariu. Jeigu man išeiti akademinių atostogų buvo būtina, tai aš jų ir išeinu. Kodėl turėčiau mokėti dar kažkokius papildomus pinigus, kai už studijas esu susimokėjusi. Be to, jei žmogui neužtenka vienerių metų atostogų dėl svarių priežasčių, tai mano nomone, reiktų jas suteikti dar viniems metams.
tai, būtų nesąžininga mokančiųjų už studijas studentų atžvilgiu, jie ir taip moka už kreditus ir jei stabdys studijas, vėliau grįš ir toliau mokės, tai kodėl dar turėtų mokėti už studijų stabdymo procesą, jei pvz, išeina dėl šeimyninių priežasčių, pasakykime nėštumo ar finansinių sunkumų.
Kad studentai studijuojantys ir patys mokantys už studijas MRU ir taip pakankamai remia universitetą, nėra čia ko lygioj vietoj iš studentų pešti pinigus. Juo labiau, kai studentas dėl tam tikrų priežasčių susistabdo studijas, o ne šiaip norintys (nes taip sugalvojo iš neturėjimo ką veikti) susistabdo studijas ir dar privalo už tai susimokėti? Tikrai tam nepritariu ir nepritarsiu.
Nepritariu tokiems pakeitimams, nes buna tikrai atveju kada neturi kitos iseities o tik susistabdyti studijas, o tie apribojimai kad tik kazkokiam laikotarpiui yra tesiog nelogiski, o del mokescio tai studentas jeigu jis ir taip moka uz studijas kodel dar turetu moketi pratesimo mokesti kada jam ir taip priklauso tas gynimas ar toliau testi mokslus, tai tik dar vienas budas pasipelnyti is studentu...o ir pratesiant studijas administravimo mokestis tikrai neturi siekti tokios sumos nes tai tikrai yra nesudetinga operacija nereikalauja daug administravimo ir darbuotoju
teigiama
Mano nuomonė šiuo klausimu neigiama. Kadangi ne kiekvienas studentas išgali už kiekvieną dalyką susimokėti, nes universitete už kiekvieną smulkmeną yra nustatytas mokestis kuris, daugeliu atveju, yra ne mažas. Kila klausimas, iš kur nedirbančiam studentui, kiekvieną kartą gauti tokias sumas ? Šiuo atveju visiškai nėra mąstoma apie studentą.
Manau nereikia išradinėti dviračio, sena tvarka yra puiki.