Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau tai nereikalinga.
Ką reiškia studijų administravimo mokestis? Kodėl jis būtent toks, o ne kitoks? Ar dar negana už studijas mokamų pinigų, ypač tada kai patys sakote, jog studijų kaina bus konkurencinga kitų mokslo institucijų atžvilgiu. Ar kituose universitetuose taikomas toks mokestis? Mano manymu, tokie mokesčiai tik priežastis užsidirbti pinigų. Na, bet jei jau mokestį teks vargšams studenčiokams mokėti, bent už gautus pinigus įsigykite knygų, kad dėstytojų dėstoma medžiaga nebūtų dvylikos metų senumo su visiškai nebeaktualia informacija.
O kokia valiuta yra eu?
Studentus finansiskai apsunkintu sie pakeitimai, greiciausiai sumazetu studentu kiekis norinciu pratesti ir uzbaigti savo studijas.
Manau, kad nuolatinės studijos turėtų galėti būti stabdomos daugiau nei vieną kartą.
Dėl studijas stabdančio studento mokesčio. Kam ta bauda ir per didelė.
Dėl trečio punkto. Kodėl studijos gali būti pratęstos tik vieną kartą ir tik vienam semestrui? Ar semestras nemokamas? Tada taip. Jei mokamas, kam kraštutinumai.Visokių situacijų pasitaiko.
Dėl ketvirto punkto. Kam tas mokestis? Juk studentui ir taip problematiškas metas, kam dar bausti?
-
Nelabai žinau, kokia buvo ankstesnė tvarka, bet manau, kad siūlomi mokesčiai yra per dideli.
studentai turi tureti galimybe nemokamai sustabdyti studijas neribotm terminui ir neribota kieki kartu del svarbiu priezasciu.