Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
įmoka turėtų būti mažesnė.
Neigiama.
Kokie dar apmokestinimai?? nebejuokaukit, ir taip universitetas skiria mažai valstybės finansuojamų vietų studentams, ir dar apmokestina sustabdymus. Visiška nesamonė.
Dėl studijų stabdymo pritariu, nes studentas, mano nuomone, turi teisę planuotis savo studijas ir atsiradus nenumatytiems veiksniams, kurie kartais gali būti neišvengiami, jas stabdyti. Dėl studijų pratęsimo administravimo mokesčio nepritariu, nes dauguma studentų moka ir taip nemažą sumą už mokslą, o kai kurie jų net ima paskolas, kad galėtų mokėti už mokslą, todėl studijos turėtų būti lanksčios ne papildomų mokesčių.
neigiama
Ir kaip Jums atrodo aš turėčiau atsakyti į tokį klausimą? Toks apmokestinimas yra naudingas tik universitetui, o ne studentui. Jei reikia stabdyti studijas, tai studentas jas stabdysis nesvarbu ar jam reiks sumokėti, ar ne.. O universtitetas tik išloš iš to - gaus papildomų lėšų.
Mano nuomone, papildomi mokesčiai nėra reikalingi.
ir taip studijos brangios o dar mokestis
Manau, kad stabdymo ir pratęsimo administravimo mokestis turėti būti įskaičiuotas į studijų kainą.
Pritariu administraciniams mokesčiams, bet jų suma galėtų būtį mažesnė.