Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Mokesciui nepritariu, kadangi studiju sustabdymas dazniausiai studento pasirenkamas del is anksto nenumatytu svarbiu asmeniniu priezasciu. Dauguma studentu, artp ju ir as, uz mokslus moka patys, tad nesinoretu uz savo sprendima del rimtu priezasciu sustabdzius studijas uz tai susimoketi dar vienos sumos, ypac, kai studijos stabdomos viena (ar pirma) karta.
Mokesčiai? Juokinga. Kadangi studentai už mokslą moka didelius pinigus, tai gal bent nejuokinkit liaudies su tais mokesčiais. Apsurdas. Vis pinigų mažai. Pagalvokite apie studentus, nes kai kurie mokosi už skolintus banko pinigus, o kiti iš paskutiniųjų pinigėlių.
Manau, kad Mru ir taip labai daznai daro pakeitimus i studento nenauda,todėl gal bent čia nesamoniu nedarykit.
Vertinimui nepakanka informacijos (kokie argumentai pateikiami studijų pratęsimo administravimo mokesčio įvedimui bei jo dydžio nustatymui)
Nesutinku.
Visiška nesamonė.
Nepritariu pakeitimams, manau, jog studentui nurodžius priežastis kodėl jam reikia stabdyti studijas keletą kartų, jam tai turi būti leista padaryti. Manau, jog gali būti ribojami studijų stabdymo kartai, tačiau turėtų išlikti galimybė stabdyti studijas bent 2 kartus nuolatinių studijų studentams. Taip pat, nepritariu mokesčiui dėl studijų stabdymo mokesčio bei mokesčio dėl grįžimo į studijas.
nepritariu
Neigiama dėl administravimo mokesčio.
Jei studijos mokamos, tai ir teisė jas susistabdyti ar prasitęsti negali būti ribojama. Mokestis neturėtų būti toks žiaurus ir vien dėl jo dydžio versti studentą atsisakyti švento tikslo – siekti žinių. Jis neturėtų būti didesnis kaip 10 eurų, jei dar ir ne mažesnis.