Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Nepritariu visiškai.
Nepalaikau šių pakeitimų. Studentas stabdantis ar pratęsiantis studijas turi pateikti argumentus,pagrįstančius šiuos pasirinkimus. Dažniausiai tai,nepakankamos lėšos tęsti studijas ar nelaimingi atsitikimai gyvenime. Manau,kad tai įrodo mano nepalaikymą šiems pakeitimams. Juk studentas tuo laiku neeikvoja universiteto resursų. Tad ir mokėti už nebuvimą ar sugrįžimą būtų neadekvatu.
.
Manau. kad studentai ir taip moka ne mažus pinigus už studijas, o stabdosi dėl iškilusių priežasčių, o ne dėl neturėjimo kas veikti.
Užteks tų pokyčių...
nesu dar su nauja tvarka susipazinusi, todel pakomentuoti negaliu
Tikrai nepritariu, nes aš pati esu ištęstinių studijų studentė ir esu susistabdžiusi studijas, kad galėčiau išsilaikyti skirtuminius egzaminus, bet man per vienerius metus nepavyks visų egzaminų išsilaikyti, nes Gerbiami dėstytojai nepriima laikyti egzaminus jų budėjimo laiku, nes jie teigia, kad egzaminai turi būti laikomi į studijų knygelę įkeltais laikais, su kitais studentais, o jei yra įkelti laikai tai būna kad dubliuojasi su kitu pasirinktu egzaminu tai tenka atsisakyti kito laikyti. Jei nori tokią tvarką įkelti tai visų pirmą turėtų sutvarkyti ir dažniau įkelti egzamino laikymo laikus, o ne taip vieną dalyką gali priimti į mėnesį vieną kartą.
Studentui turi būti sudarytos galimybės sustabdyti studijas, tai gali sąlygoti įvairios priežastys. Manau, kad mokestis turėtų būti vienkartinis. Negalima už tą patį mokėti du kartus.
neigiama.
Pirmiausiai reikėtų daryti pakeitimus dėl studijų programų, kad jų nereikėtų stabdyti. Juk be priežasties studentai nestabdo studijų. Pažvelkime į šių metų ketvirtakursius, kurie stabdėsi studijas, nes nespėjo laiku parengti savo bakalauro darbų, pasiruošti baigiamajam egzaminui. Štai čia yra problema. Studijų kokybė nepasikeis, jei įvesite mokestį.