DARBUOTOJŲ MOTYVACIJOS DIDINIMAS AB "NMF"

20. Jūsų nuomone, kodėl reikia motyvuoti darbuotojus?

  1. kad pasieki geresniu rezultatu
  2. Kad butu susidomejimas darbo rezultatais
  3. todėl kad labiau stengsis
  4. Kad butu didesne darbo kokybe
  5. kad geretu darbo kokybe
  6. Tik taip juos skatiname siekti geresnių rezultatų, tobulėti.
  7. kad geretu darbuotoju atlikto darbo kokybe
  8. pasiekti geriausiu rezultatu
  9. Kad padidėtų darbo našumas. Kuo didesnė motyvacija, tuo pačio darbuotojo geresnė vidinė savijauta, jis pozityviau imasi darbų.
  10. Kad geretu imones veikla