DARBUOTOJŲ MOTYVACIJOS DIDINIMAS AB "NMF"

20. Jūsų nuomone, kodėl reikia motyvuoti darbuotojus?

  1. kad butu delko stenktis
  2. Noras visada siekti tik geriausiu rezultatu
  3. Kad Jie noretu siekti tobulejimo , o ne butu pasyvus
  4. Kad nepabegtu pas konkurentus
  5. siekiant geresniu darbo rezultatu
  6. motyvuotas darbuotojas sieks geresnių rezultatų, tai naudinga jam ir įmonei
  7. imonei nauda ir jai dirbanciam geri santykiai
  8. Kad gerai ir kruopščiai dirbtu įmonėje,patiktu dirbamas darbas
  9. nezinau
  10. kad didėtų darbo našumas