DARBUOTOJŲ MOTYVACIJOS DIDINIMAS AB "NMF"

20. Jūsų nuomone, kodėl reikia motyvuoti darbuotojus?

  1. Nes kitaip laikui bėgant, darbuotojas nebedirbs taip efektyviai kaip pradžioje. Taip pat tam kad įmonei atneštų didesnės naudos. Tam kad norėtų tobulėti.
  2. Kad išlaikyti darbuotojus
  3. kiekvienos imones tikslas - uzdirbti pinigus. motyvuoti darbuotojai padeda zengti sio tikslo link.
  4. žinodamas kad gali būti įvertintas ir gali atsirasti karjeros tobulėjimo galimybėms, kyla noras stengtis dirbti iš paskutinių jėgų.
  5. Kad darbuotojas turėtų tikslą savo darbe tobulėti ir siekti tiek įmonei tiek sau geriausių darbo rezultatų ,jaustūsi neatsiejama įmonės dalimi .
  6. Tam,kad pasiekti geresniu darbo rezultatu,be to,tokiu budu islaikomi geri darbuotojai.
  7. Reikia motyvuoti, kad būtų našesnis įmonės darbas.
  8. Darbuotojus butina motyvuoti, norint pasiekti geru rezultatu.
  9. siekiant geresnių darbo rezultatų būtina motivuoti darbuotojus.
  10. Kad būtų geri ir efektingi darbo rezultatai.