DARBUOTOJŲ MOTYVACIJOS DIDINIMAS AB "NMF"

18. Jūsų nuomone, kodėl kai kurie darbuotojai dirba neefektyviai?

  1. Dėl to kad nera suinteresuoti,nėra motyvuojami.
  2. Nemotyvuojamas darbuotojas, neskatinamas, todel ir dirba neefektyviai.
  3. Tingi, galvoja kam stengtis jei darbo uzmokestis yra mazas
  4. Nezinau
  5. tyngi
  6. Neturi pakankamai motyvacijos
  7. Nera meiles darbui.
  8. nepatinka darbas
  9. nes nėra jokios motyvacijos
  10. mazas atlyginimas