UserPRservice
Vieša
Pranešti

Darbo motyvacija

Organizuojame apklausą apie tai, kas skatina efektyviau dirbti. Ypatingą dėmesį skiriame visai darbo dienai ir individualiems jos aspektams, pradedant kelione į darbą, baigiant galimu apsilankymu sporto klube ar bare darbui pasibaigus. Efektyvumą vertiname kaip efektyviausią žmonių elgsenos būdą darbe, siekiant kuo geresnių rezultatų ir kiek įmanoma sumažinant betiksliai švaistomą laiką darbo vietoje. Apklausos organizatoriai: CV Online ir Hewlett Packard. Tyrimo rezultatai bus prieinami viešai. Dėkojame už atsakymams skirtą laiką.
Jūsų lytis
Kiek žmonių dirba Jūsų darbovietėje?
Ar Jūs vadovaujate komandai (mažiausiai vienam asmeniui)?
Ar lentelėje išvardinti užsiėmimai darbe ar po darbo tiesiogiai įtakoja Jūsų darbo efektyvumą, padėdami apmąstyti užduotis, tartis su kolegomis, analizuoti darbinius klausimus? Įvertinkite kiekvieno užsiėmimo efektyvumą.
Nustatykite kiek kiekvienas faktorius ar paslauga, teikiama Jūsų darbo vietoje, motyvuoja jus dirbti efektyviau. Įvertinkite kiekvieną faktorių.
Pirmas kelias dienas, sugrįžęs iš 5-7 dienų atostogų, aš …
Pirmas kelias dienas, sugrįžęs iš 14-15 dienų atostogų, aš …
Po kokių atostogų labiausiai padidėtų Jūsų darbo efektyvumas sugrįžus atgal į darbą?
Kaip atostogos veikia jūsų darbo efektyvumą? Įvertinkite kiekvieną teiginį.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų05892
Atsakymų02117

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »