Cukraus ir jų turinčių produktų vartojimas tarp studentų

Gerbiamas studente, 

Esame Vilniaus kolegijos, Sveikatos priežiūros fakulteto studijų programos „Bendrosios praktikos slauga" III kurso studentės. Atliekame taikomųjų tyrimų ir statistikos dalyko tiriamajį darbą, kurio tikslas tikslas išsiaiškinti, kiek cukraus ir jo turinčių produktų suvartoja studentai. Anonimiškumas garantuojamas, o gauti rezultatai bus panaudoti tik darbo tikslams! Dėkojame už jūsų laiką ir atsakymus!

1. Ar kreipiate dėmesį į maisto gaminių sudėtį?

2. Ar vadovaujatės sveikos mitybos principais?

3. Ar skaičiuojate cukraus kiekį vartojamuose maisto produktuose?

4. Ar gerdami kavą dedate cukraus?

5. Ar gerdami arbatą dedate cukraus?

6. Kiek dažniausiai dedate cukraus?

Kita

  1. Nededu
  2. Niekada
  3. pusę šaukštelio

7. Ar streso metu vartojate saldumynus?

8. Kai jaučiate potraukį saldumynams, ką renkatės?

Kita

  1. Nesvaikam maistui
  2. Vaisius
  3. Apelsina
  4. Sveikuoliški batonėliai, bananas
  5. Stengiuos rinktis vaisius
  6. Mars
  7. Ka turiu saldaus namie ta ir renkuosi
  8. Ka randu namuose
  9. Saldainius
  10. Sveikesne alternatyva
…Daugiau…

9. Ką dažniausiai geriate?

Kita

  1. Sidrą
  2. Vaisvandenius
  3. Rytais citriną su vandeniu. Vakarais arbatą

10. Jūsų nuomone, kuriuose maisto produktuose yra daugiausiai cukraus?

11. Kaip dažnai vartojate cukrų?

Kita

  1. Naturalų dažnai. Pridėtinį 1-2k. į sav.
  2. Neskaičiuoju :D
  3. Vartoju tik tai kas buna maisto produktuose, gryno cukraus nevartoju

12. Ar Jūs randate pakankamai informacijos apie maisto produktuose esantį cukraus kiekį?

13. Jūsų manymu kokia maksimali cukraus paros norma suaugusiam žmogui gramais?

14. Jūsų nuomone kokią įtaką organizmui daro didelis cukraus kiekis?

Kita

  1. Skatina lėtinių ligų vystymąsi
  2. Sukelia priklausomybę, suvalgę cukraus pasijaučiame geriau, išsiskiria laimės hormonas ko pasekoje vėl norime cukraus ir būna užburtas ratas, praseda augti svoris
  3. Nepastovus energijos kiekis organizme. Bloga savijauta. Suprastėjus oda.
  4. 15kl atsako į šitą klausimą. Diabetą...
  5. didina organizmo atsparumą insulinui, kaupiasi mūsų organizme, veikia psichiškai, sukelia priklausomybę
  6. Sukelia šypseną
  7. Rūgština organizmą, tampa palanki terpė grybeliui vystitis ir kitiem patogenam.

15. Ar sergate cukriniu diabetu?

16. Ar norėtumėte, kad būtų daugiau kalbama apie cukrų ir jo esančiuose produktuose naudą/žalą?

17. Kur dažniausiai perkate maisto produktus?

Kita

  1. Prikalausomai nuo to kokius. Vienus perkame, kitus auginame patys
  2. Parduotuveje bet taip pat nemaza dali auginame namuose.

18. Kokia Jūsų lytis?

19. Koks Jūsų amžius?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą