Braškės

Sveiki, nedarau jokio mokslinio tyrimo.

Braškes dažniausiai valgau su:

Braškes dažniausiai valgau su:

Kitas variantas

  1. Pjaustytas su pienu
  2. Su koshe arba su ledais, dar daznai buna be nieko net neplautas su zemem
  3. netrintas su pienu
  4. nesąmonė, valgau netrintas su pienu ir cukrum.
  5. Braskiu musas
  6. Pienas+cukrus
  7. Šaldytas
  8. pjaustytos braškės su pienu be cukraus
  9. netrintas su pienu (emilma cbb) (kas valgo braskes su grietine??)
  10. Pjaustytas su pienu ir kartais cukraus. Pjaustau, nes tada nesuvarškėja pienas. *big brain time*
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą