labai ilga registracija
buvo, nenumytos blogos oro
salygos. kaip ir visuomet
deguones trukumas
laiptineje. jau ne kart buvo
sakyta, bet nieko
nepadaryta..
marshkineliai praetais metais
buvo grazesni,siemet negrazus
dizainas.
prizu maiselis galetu buti
gausesnis.
prizu fondas turetu buti ne
mazesnis nei 100 000 Lt
galimas ir statrinins mokestis
Eilės prie registracijos ir
prie medikų buvo tikrai per
ilgos - bendrai pralaukiau
apie valandą. Tikrai nebūtų
sunku/brangu bent
padvigubinti medikų ir
registruojančių darbuotojų
skaičių. Taip pat keletui
registracija užsiimusių
darbuotojų sunkiai sekėsi
valdyti krizines situacijas.
Reiketu uzsakyti gera ora :]
siaip viskas man tiko...
reikia kamerų laiptynėje,
kad žmonės matytų kaip
kopiama į viršų.
Mazinti ar
panaikinti "bumchika".
Tobulumui nera ribu :)
Man viskas patiko
Ačiū už renginį
Mano nuomone, reikia kitaip
suskirstyti dalyvius,nes
daugelis nežino savo statuso
kokioje grupėje dalyvauti-už
sportininkus,ar už mėgėjus?
Viena smulkmenėlė: jei
įmanoma, anksčiau pradėti
dalyvių registraciją,nes
daugelis nori
pabėgioti,apšilti,subėgioti
į tualetą.
Sėkmės Jums ir iki
pasimatymo sekančiais
metais!!!
Padaryti stalciukus kur
galima butu padeti savo
rubus!