Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. labai ilga registracija buvo, nenumytos blogos oro salygos. kaip ir visuomet deguones trukumas laiptineje. jau ne kart buvo sakyta, bet nieko nepadaryta..
  2. marshkineliai praetais metais buvo grazesni,siemet negrazus dizainas. prizu maiselis galetu buti gausesnis. prizu fondas turetu buti ne mazesnis nei 100 000 Lt galimas ir statrinins mokestis
  3. Eilės prie registracijos ir prie medikų buvo tikrai per ilgos - bendrai pralaukiau apie valandą. Tikrai nebūtų sunku/brangu bent padvigubinti medikų ir registruojančių darbuotojų skaičių. Taip pat keletui registracija užsiimusių darbuotojų sunkiai sekėsi valdyti krizines situacijas.
  4. Reiketu uzsakyti gera ora :] siaip viskas man tiko...
  5. reikia kamerų laiptynėje, kad žmonės matytų kaip kopiama į viršų.
  6. Mazinti ar panaikinti "bumchika".
  7. Tobulumui nera ribu :)
  8. Man viskas patiko Ačiū už renginį
  9. Mano nuomone, reikia kitaip suskirstyti dalyvius,nes daugelis nežino savo statuso kokioje grupėje dalyvauti-už sportininkus,ar už mėgėjus? Viena smulkmenėlė: jei įmanoma, anksčiau pradėti dalyvių registraciją,nes daugelis nori pabėgioti,apšilti,subėgioti į tualetą. Sėkmės Jums ir iki pasimatymo sekančiais metais!!!
  10. Padaryti stalciukus kur galima butu padeti savo rubus!