Kad kaip nors išpręsti
pasiskirstymą į sportininkų -
mėgėjų grupes (ar palaikantis
sportinę formą 40-metis yra
sportininkas ar mėgėjas? Juk
šio bėgimo absoliutus
nugalėtojas būtent toks)
siūlau diferencijuoti
apdovanojimus, tiksliau
piniginius prizus -
sportininkų grupės
nugalėtojai turi gauti
daugiau negu mėgėjai (gerokai
daugiau). Masiškumas dėl to
nenukentės, nes 95% dalyvių
nesitiki laimėti jokių prizų.
Masiškumą sumažintų tik
starto mokestis. Dėkoju
organizatoriams už puikiai ir
sveikai praleistą laiką.
Reiketu racionaliau
pasirupint atitverimais prie
starto linijos. Nes
nepatiko, kai zmogus su
vaiku ir balionu (su ne-
remeju/rengeju logotipu)
lindo i kameras arba
fotoobjektyva kai tik
pradedavo sneket apie
organizatorius ar pan.
Mielai noreciau gauti
pakvietima registruotis i
Hanner begimas kitais metais
Nepatiko pakankamai didele
eile prie registracijos,
begiko numeriui gauti.
Ivertinant ta faktoriu, jog
oras buvo prastas ir lauke su
sortukais stoveti, nu nelabai
veza:) Todel cia, manau,
reiktu pasitobulinti.
Nezinau man viskas gerai buvo ;)
Apdovanojimus (megeju grupe)
dalyviams, kurie atvyko
vieni, nera kur pasilikti
daiktu
Del dideles dalyviu gausos
siek tiek strigo
registracija, susidare
eiles. Manau, kad turetu
buti daugiau registracijos
staleliu. Visa kita pranoko
mano lukescius. Aciu labai
jei jau skirstoma i
sportininkus ir megejus, o
prizai tokios pat vertes,
kontroliuoti, kad
sportininkai ir nepatektu i
megeju iskaita.
Muzika groja per garsiai,
dalyviai aiksteleje negali
susikalbeti tarpusavyje,
reikia rekti vienas kitam i
ausi, kad galetum ka nors
pasakyti ar isgirsti, taip
pat nesigirti pranesejo,
zinoma reiketu uzsakyti kiek
geresni ora, nes siais
metais buvo zvarboka :))