Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. Kad kaip nors išpręsti pasiskirstymą į sportininkų - mėgėjų grupes (ar palaikantis sportinę formą 40-metis yra sportininkas ar mėgėjas? Juk šio bėgimo absoliutus nugalėtojas būtent toks) siūlau diferencijuoti apdovanojimus, tiksliau piniginius prizus - sportininkų grupės nugalėtojai turi gauti daugiau negu mėgėjai (gerokai daugiau). Masiškumas dėl to nenukentės, nes 95% dalyvių nesitiki laimėti jokių prizų. Masiškumą sumažintų tik starto mokestis. Dėkoju organizatoriams už puikiai ir sveikai praleistą laiką.
  2. Reiketu racionaliau pasirupint atitverimais prie starto linijos. Nes nepatiko, kai zmogus su vaiku ir balionu (su ne- remeju/rengeju logotipu) lindo i kameras arba fotoobjektyva kai tik pradedavo sneket apie organizatorius ar pan.
  3. Mielai noreciau gauti pakvietima registruotis i Hanner begimas kitais metais
  4. Nepatiko pakankamai didele eile prie registracijos, begiko numeriui gauti. Ivertinant ta faktoriu, jog oras buvo prastas ir lauke su sortukais stoveti, nu nelabai veza:) Todel cia, manau, reiktu pasitobulinti.
  5. Nezinau man viskas gerai buvo ;)
  6. Apdovanojimus (megeju grupe)
  7. dalyviams, kurie atvyko vieni, nera kur pasilikti daiktu
  8. Del dideles dalyviu gausos siek tiek strigo registracija, susidare eiles. Manau, kad turetu buti daugiau registracijos staleliu. Visa kita pranoko mano lukescius. Aciu labai
  9. jei jau skirstoma i sportininkus ir megejus, o prizai tokios pat vertes, kontroliuoti, kad sportininkai ir nepatektu i megeju iskaita.
  10. Muzika groja per garsiai, dalyviai aiksteleje negali susikalbeti tarpusavyje, reikia rekti vienas kitam i ausi, kad galetum ka nors pasakyti ar isgirsti, taip pat nesigirti pranesejo, zinoma reiketu uzsakyti kiek geresni ora, nes siais metais buvo zvarboka :))