Barbora internetinė parduotuvė

Pateikite savo nuomone kodėl apsiperkate internetinėje parduotuvėje,o ne "Maximoje","IKI", "RIMI" ar kitoje maisto prekių parduotuvėje.

  1. Apsipirkti užtrunka mažiau laiko ir nusiperki ko tikrai reikia
  2. Neapsiperku internete
  3. Greičiau ir patogiau