Barbora internetinė parduotuvė

Pateikite savo nuomone kodėl apsiperkate internetinėje parduotuvėje,o ne "Maximoje","IKI", "RIMI" ar kitoje maisto prekių parduotuvėje.

  1. Lengvesnis prekių pasirinkimas
  2. Kainų atžvilgiu
  3. Idomiau
  4. Neapsiperku
  5. Net neįsivaizduoju.
  6. Nes, zinomos parduotuves, akcijos
  7. Laiko taupymas
  8. Neapsiperku
  9. Pristatymas į namus, kitokių prekių asortimentas
  10. Neapsiperku :(