Pateikite savo nuomone kodėl apsiperkate internetinėje parduotuvėje,o ne "Maximoje","IKI", "RIMI" ar kitoje maisto prekių parduotuvėje.
- Lengvesnis prekių pasirinkimas
- Kainų atžvilgiu
- Idomiau
- Neapsiperku
- Net neįsivaizduoju.
- Nes, zinomos parduotuves, akcijos
- Laiko taupymas
- Neapsiperku
- Pristatymas į namus, kitokių prekių asortimentas
- Neapsiperku :(