Dabartinės studijos suteikia platesnį ir užtikrinamesnį darbo vietos gavimą
Turiu profesinį balalaurą dėl to tęsiu studijas VGTU, kad turėčiau aukštąjį išsilavinimą
Įdomu, tačiau ir reikalinga norint tobulėti ir augti karjeros laiptais
Nes studijos man patinka ir pavykus įveikti sunkumus, nebuvo jokių kitų priežasčių jas mesti
Ir patinka dalykas
Nes studijos įdomios ir jas nutraukti nelabai apsimoka
Gaila ir studijoms skirto laiko ir kai esi toks zmogus, kuris kai pradeda nesvarbu kaip turi viska uzbaigti, neiseina visko mesti.
Nes skolų neturiu