.
Paskui įsivažiavau ir studijos nebeatrodė tokio svetimos man, visai sudomino, o kaip sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi.
Svarstymas buvo bakalauro metu, kuomet dirbau ir studijavau vienu metu. Tiesiog buvau pavargus
Norisi suprasti ir žinoti, būti pasiruošus aukštam lygiui
Nusprendžiau,kad Lietuvoje perstoti į norimą kryptį neapsimoka
Pamaniau, kad tai studijų sunkumai buvo tik kliūtis ir trūko mano pastangų
Nes keičiasi nuomonė ir tikiuosi, kad viskas bus gerai; atsirado vilčių
Nes įdomi specialybė ir man patinka ją studijuoji
Studijas nutraukti galvoju silpnumo akimirkomis. MA laipsnis bus itin naudingas siekiant karjeros
Stengiuosi nepasiduoti pasitaikius pirmai progai. P. S. praleidote pasirinkima "gyvybes mokslu kryptis"