Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa
7. Ar kada nors esate galvoję apie studijų nutraukimą ir kodėl?
Galvojau, nes studijų programa nauja ir neapgalvotai, studijos nekokybiškos. Nėra darbo vietos.
Galvojau, nes noriu studijuoti kitos srities dalyką
Galvojau, nes domina ir kita sritis
Esu svarsčiusi, kuomet buvau psichologiškai palūžysi
Galvojau, nes per sunkiausią studijų semestrą susidūriau su emocine krize
Nes universitetas neduoda daugiau realios praktikos, kad dirbti ilgiau tiesiogiai su įmonėmis, nes nepajuntame savo specialybės iki tol, kol pradedame dirbti, o darbui gauti prašo mažiausiai 1-2+ metų patirties
Ir sunku su darbu derint
Galvojau, nes supratau, kad noriu save realizuoti kitoje srityje
Galvojau, nes magistrantams dirbanties ir studijuojantiems yra toks tempas, kad neimanoma viska suspeti ir dar pailseti. Pervargima skalba pats uz save
Galvojau, nes nesu įsistikinus ar ši sritis yra mano