Baigiamojo kurso studentų apklausa apie studijų programą MI17
K10. Su kokiais iššūkiais susidūrėte rengdamas (-a) baigiamąjį darbą? (įrašykite)
Rengiant BP teko iš naujo mokytis dirbti su kompiuterizuotom programom. Žinių stoka.
Sunkiausia ir ilgiausiai užtruko sugalvoti idėją. Taip pat susidūriau su įrangos trūkumu kolegijoje. Kadangi buvo karantinas, reikiama įranga nebuvo galima pasinaudoti ir parduotuvėse, todėl galutinis rezultatas neatrodo taip, kaip planuota.
Nuotoliniu būdu - TRAGEDIJA. BP rekomendacijos neaiškios!
Labai noriu padėkoti visoms dėstytojoms, kurios skirdavo laiko konsultacijoms ir atsakydavo greitai į laiškus. Žinant, kiek mūsų šiais metais daug, labai vertinu dėstytojų skirtą laiką ir pastangas.
Trūkumas žinių, viską taisiklyngai aprašyti ir įforminti, visus tris mokslo metus moko darbus rašyti kitaip, nei reikalauja bakalaurinis projektas.
Sunku dirbti per nuotolinį prisijungimą
nepakankamai laiko
Konsultacijų trūkumu, destytojos turi mažai laiko, nespėja priimti visų studentų, vėliau teigia, kad ne visos studentės su jomis konsultavosi, o į laiškus arba išvis neatsako, arba iš tiesų tekdavo ilgai palaukti atsakymo. Taip pat prie kolegijos specializuotos kompiuterinės programos Gerber buvo toks didelis prisijungimo srautas, kad dažnai tekdavo atlikti darbus naktimis, deja, bet ne visi studentai gali dirbti naktimis, nes turi pastovius darbus dienos metu ir kai kurie augina mažus vaikus. Savo atveju turėjau kartais galimybę prisijungti savo darbovietėje prie konstravimo programos ir atlikti reikiamus darbus, bet nemažai studenčių tokios galimybės neturi.
Trūkumas siuvimo įgūdžiu
Konstruoti automatizuota programa
Nuotolinis prisijungimas prie kolegijos kompiuterių. Prie vieno kompiuterio dirbo 5 diplomantės, ir dar reikėjo derinti prisijungimo laiką su paskaitų laiku
Truko laiko su vadovu aptarti darba, nes vis konsultavo kitus absolventus