AUTIZMO SPEKTRO SUTRIKIMUS TURINČIŲ VAIKŲ SLAUGOS POREIKIŲ ĮVERTINIMAS

Išvardinkite, kokios pagalbos Jums trūksta auginant vaiką autistą.

  1. Psichologinės pagalbos mamai, informacijos
  2. Pagalbos socializuojant vaiką.
  3. Žinokit, mes nesame vargšeliai, kuriems reiiia pagalbos kaži kokios. Mums tiesiog reikalinga, kad būtų prieinamos visos paslaugos, kurios yra savaime suprantamos: darželis, mokykla, sveikatos apsauga, būreliai, žaidimų kambariai - visa tai beveik neprieinama dėl elementarios diskriminacijos, kurios specpedagogai negydo, ir dėl nesupratingumo, kuris po 10 metų darbo su logopedu nepranyksta. Mūsų nereikia gelbėti. Autistai vaikai yra normalūs puikūs vaikai. Jiems reikia ne pagalbos, o galimybių ir normalių sąlygų. Jokio dydžio specialistų gvardija nepadarys visuomenės sveikesne.
  4. Truksta logopedu ,ergoterapautu ,centru dienu vaikams..
  5. Ergoterapeuto mūsų mieste, sugebančio dirbti su autistiškais vaikais.
  6. Mes gyvename miestelyje. Truksta visko, nera cia specialistu. Mokykloje turime reikalauti kad gautume mums reikalingus specialistus.
  7. labiausiai truksta specialisto, psichologo padedancio patarancio kaip su vaiku spresti jo elgesio problemas.
  8. Kartais priežiūros. Mokinių atostogų metu veiklos centrų. Kvalifikuotų specialistų pakankama pagalba. Gauna pagalbos mokykloje, bet labai mažai. Kvalifikuoto ergoterapeuto pagalba. Labai daug konkrečių patarimų÷ kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, jei taikomi būdai nepadeda. Patarimai, kokius papildus ar vitaminus gerti, nes informacijos gausoje sunku pasakyti. Visos kompleksinės pagalbos.
  9. Truksta gero ergoterapeuto, daznai tai zmones dirbantys privacuai, o tai kainuoja daug. Raip pat truksta pagalbos nirint isriti is namu su sutuoktiniu, savo vaiku negalime palikti net seneliams, negalime 100 proc megaytis vyro ir zmonos socialiniu gyvenimu, i vakarelius eoname po viena,, i kina va uzsusakem bilietus pirmadieni i rytini seansa, kai vaikai bus mokykloj ir darzelyje, jei butu zmogus galintis isleisti tevus abu atokvepiui, musu gyvenimas pageretu.
  10. Labiau gal truksta patiems tevams kazkokiu mokymu, paramos grupiu. Nes tikrai buna kad paluzti. O kreiptis nera kur.vaikams gal daugiau specialistu reiketu nemokamu skirti