AUTIZMO SPEKTRO SUTRIKIMUS TURINČIŲ VAIKŲ SLAUGOS POREIKIŲ ĮVERTINIMAS

Kokių turėtumėte pasiūlymų medicinos personalui bendraujant su vaikais autistais?

  1. Turėtu butu kursai? Kaip bendrauti
  2. Turėti kantrybės.
  3. kantrybes ir issiaiskinti kiekvieno vaiko poreikius
  4. Išlaukti. Sunku pasakyti slaugytojai dažnai turi nežmoniškus krūvius, todėl laiko kitokiam pacientui dažniausiai neturi.
  5. Pagrindinis patarimas islikti ramiai, neignoruoti tevu patarimu, mes nesame duoermanytes, mes patariam del rimtu priezssciu, suprasti, kad vaiko sensorika gali but tokia jautri kad pleistriukas uzklijuotas jam gali DEGINTI oda, pagalvoti kas yra svarbiau tiksliai atlikti procedura kaip visiems, ar truputi pakoreguoti eiga, bet turet vilties, kad kita kart atejes vaikas jau maziau bijos.
  6. Daugiau kantrybes,supratimo. Kartais reikia vaika bandyt nukalbint darant kazkokius tyrimus, ligoninese gulint statant lasalines ir pns.ramiau ziureti I vaiko verkima ir isterijas. Nes sie vaikai isterikuoja tikrai ne delto kad yra islepinti
  7. Zino tik teorine puse,daugiau stazuotis darbui su tokiais vaikais
  8. Daugiau patirties dirbant su tokiais vaikais
  9. Visų pirma - "autistas" - nevartotinas terminas. Vaikas, turintis autizmo sutrikimą. Liūdna, kai rašote darba apie tai, tačiau net terminijos vartojimas neteisingas :(