Jeigu taip, kokių kilo sunkumų dėl vaiko reakcijos į aplinkinius, procedūras, pasikeitusią aplinką, dienos ritmą ir kt. Išvardinkite.
- Jam buvo 1-eri, tad esminių nekilo.
- ne
- Didelis stresas, nevaikščiojo į tualwt
- Negalėjau išeiti ir palikti vieno net ir trumpam. Gydytojai nežino kaip elgtis. Atsisakė duodamo maisto.
- Dazniausiai vaikas pasidare it in irzlus, kyla daugiau isteriju
- Vesdavo prie duru,kad eitum namo
- Verke per proceduras
- Pasikeitusi aplinka