Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Pamirštu
  2. negraŽu
  3. savo ir kitų saugumas ;p
  4. neturiu :(
  5. Pamirstu uzsidet
  6. Neturiu
  7. neturiu grazaus
  8. negrazus :D
  9. Nematau tikslo mieste nesioti atsvaitus, kai gatves turi buti apsiviestos taip, kad matytusi einantys pestieji...
  10. neturiu ir negražu