Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
- Esu pati vairuotoja ir žinau, kaip kelyje tamsoje nesimato žmonių be atšvaitų, taigi noriu būti kultūringa vairuotojams ir jiems padėti matyti žmones.
- Išeinu ir grįžtu su šviesa - nematau butinybės
- Pamirštu užsidėti.
- Taip yra saugiau.
- Nenoriu.
- Nepatogu
- Negražūs..
- Saugu, gražu
- Negrazu
- nes neturiu