Ar teko matyti vandalizmo atvejų, nukreiptų prieš Gelgaudiškio dvaro rūmus bei parką? Jei taip, kokių?
- neteko
- Man niekada neteko matyti jokių vandalizmo atvejų susijusių su dvaru. Bet užtikrinu jei pamatyčiau - gerai nesibaigtų ! ;D
- taip, išlaužyti medžiai, šiukšlės, nuplėšyti reklaminiai stendai.
- Ne
- Kol kas neteko.Butu baisu
- Ne
- Šiuo metu ne
- Ne.
- Vaikysteje nekarta, taciau dabar po renovacijos tikrai ne.
- Ne