Kaip vertinate Gelgaudiškio dvare vykdomą veiklą? Kodėl būtent taip?
Vertinu kaip labai įvairiapusę, turiningą, sistemingą.
Labai smagu, gražu ir naudinga, ypač jaunai kartai-akivaizdi istorija realiame pavidale
Vertinu labai gerai, nors visada manau, kad tobulėjimui ribų nėra. Manau, kad veiklos šiuo metu vykdomos dvare dar šiek tiek nenusistovėjusios, nesubrendusios, šiek tiek chaotiškos. Manau, kad su laiku, kai bus sukurta ir priimta aiški ir konkreti veiklos koncepsija bus galima atsisakyti dalies veiklų ir sukurti, suorganizuoti naujų, kurios labiau atitiktų pasirinktą veiklos "veidą".
neigiamai. viskas atrodo "netikrai". bet daugėja atvykstančių žmonių.
Vertinu teigiamai nes manau jog tai skatina turizma miestelyje.
Esu labai laiminga, kad dvaras atgijo. Džiaugiuosi, kad dvare vyksta daug puikių renginių, parodų, gelgaudiškiečiai turi galimybę pamatyti, išgirsti kažką naujo, išmokti naujų dalykų (pvz. amatų centre, pleneruose).
Puikiai. Daug edukacinių reginių
Gelgaudiškio dvare vykdomą veiklą vertinu labai gerai. Pirmiausiai tai priklausė nuo buvusio kultūros centro direktoriaus Edgaro Pilypaičio, kuris pats būdamas puikus dainininkas, ruošė įvairius renginius, įpratino miestelio bendruomenės žmones prie rimtosios muzikos. Jam talkino ir visas kultūros centro kolektyvas. Tai jauni iniciatyvūs, talentingi, entuziastingi žmonės, iškėlę dvaro renginius iki respublikinio masto renginių. Taigi pirmiausia dėl sėkmingos dvaro veiklos reikėtų padėkoti kaip tik jiems.
Visą veiklą Gelgaudiškio dvare, kuri buvo iki šiol, vertinu aukščiausiu balu.
viskas ok
Labai teigiamai, gražu stebėti kaip sukuriamas bendruomenė.