Kaip vertinate Gelgaudiškio dvare vykdomą veiklą? Kodėl būtent taip?
- Vertinu gerai. Nes per dvarą daug nevietių žmonių yra supažindinama su dvaru.
- vykdoma veikla yra gan puiki ir įdomi, bet manau turėtų vykti daugiau veiklos, kuri pritrauktų jaunimą domėtis dvaru, jo istorija, dalyvauti renginiuose, galbūt savanoriauti jame jei yra galimybė ir jei yra reikalas.
- saunu, bent kas kelia miestelio dvasia