Nuo kada ir kodėl pradėjote domėtis Gelgaudiškio dvaru?
Nuo vaikystės
Nuo tada, kai buvo atrestauruotas dėl pagražėjusios aplinkos.
1951.mirus mamai,mus 3 vyresniuosius is Kauno,atveze i Gelgaudiskio vaiku namus.Sunkus tai buvo metai.Buvau,kai buvo atvaziave M.Sluckis su A.Jonynu.Pries rumus esancia klomba patys sukasem.Prie jos budavo liniuotes vakarais.Prisiminimudaug vieni ju skaudus,kiti-malonus.
Nuo vaikystės-tai mūsų krašto gyvybingumo centras
Čia gyvenu, man svarbu kas vyksta šalia manęs.
Kadangi esu gelgaudiškietė, šio dvaro istorija lydi nuolat. Tiek mokykloje, šeimos ar draugų rate, kalbėdavome apie legendomis apipntą dvarą, o kiek paaugus, jau vyresnėse klasėse, nuodugniai susipažinau su dvaro istorija.
Nuo seniai
Kadangi esu gelgaudiškietė, šio dvaro istorija lydi nuolat. Tiek mokykloje, šeimos ar draugų rate, kalbėdavome apie legendomis apipntą dvarą, o kiek paaugus, jau vyresnėse klasėse, nuodugniai susipažinau su dvaro istorija.
Visada domėjausi, nes esu iš Gelgaudikšio.
Nuo mokyklos laikų. Todėl, kad jis susijes su vieta kurioje gyvenu.