Gelgaudiškis mano gimtinė.Myliu dvarą nuo vaikystės....
Pati gimiau ir užaugau Gelgaudiškyje, todėl natūralu, jog domiuosi savo krašto istoriniais paminklais.
Nuo tada kai buvom su mokyklos ekskursija
gimiau ir auga čia, kaip galima nesidomėti :)
Nuo mokyklos laikų. Tiesiog buvo įdomu., kaip gyveno dvarininkai. Pajusti to laiko dvasią.
Pries du metus suzinojau apie renovuota dvara internetu.
Pries 20 metu. Buvo idomus istorinis objektas
Nuo pat vaikystės jis traukte traukė, nes tai mano tėviškės dalis
Kai jį pradėjo atnaujinti. Su kolektyvu šokome dvaro šokius jame ir pan.
Nuo 1991 metu. Visada rumai atrode paslaptingi ir ydomus.