UserRONI
Results188
Vieša
Pranešti

Asmenybės bruožų ir pojūčių sužadinimo siekio vaidmuo prognozuojant ketinimą vartoti kanapes (Amžius: 18-35 m., imtinai)

Gerbiamas tyrimo dalyvi,

Esu Veronika Taraškevič, Mykolo Romerio universiteto taikomosios kriminalinės psichologijos programos magistrantė. Kviečiu dalyvauti tyrime, kurio tikslas yra geriau pažinti asmenines savybes, kurios galimai siejasi su ketinimui vartoti kanapes („žolę“).

   Tyrimas atliekamas anketavimo būdu. Anketa yra anoniminė, o duomenis naudos tik tyrėjas. Surinkus duomenis ir juos statistiškai agregavus, konkretaus asmens indentifikuoti nebus įmanoma. Atliekamame moksliniame darbe bus pateikiami tik apibendrinti visų apklaustųjų duomenys.

   Susipažinti su tyrimo rezultatais bei pačiu darbu bus įmanoma po publikacijos Mykolo Romerio universiteto magistrinių darbų duomenų bazėje.

   Noriu atkreipti dėmesį, jei atsakant į klausimus pasijaustumėte nepatogiai, turite teisę pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu ir Jūsų duomenys bus sunaikinti ir tyrime nebus naudojami.

   Anketoje nėra teisingų ir klaidingų atsakymų. Prašau atidžiai perskaityti klausimus ir pažymėti vieną Jums labiausiai tinkantį atsakymą. Atsakykite į klausymus pagal tai, kaip jaučiatės dabar.

Dėkoju už Jūsų dalyvavimą!

 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų01186
Atsakymų0188

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »