Aš - Lietuvos pilietis

Kaip apibūdintumėte Lietuvos gyventojus ir piliečius? Kodėl?

  1. Nedraugiški
  2. Gana netolerantiški ir siauro mąstymo.
  3. Vieningi ir vartojantys daug alko.
  4. Nezinau
  5. Lietuvos gyventojai labai pikti, jie rasistai ir homofobai!!