Aš - Lietuvos pilietis

Kaip apibūdintumėte Lietuvos gyventojus ir piliečius? Kodėl?

  1. Žmones - kuriems nėra kur dingti...Belieka alkocholizmas...
  2. Jie mažiau vertina Lietuva, kalba kitokiomis kalbomis, žiūri angliškas laidas, vaizdelius.
  3. Neturiu jokios nuomonės apie tai
  4. Žmonės yra pakankamai išdidūs
  5. Superherojais. Tokiomis sąlygomis ne bet kas išgyvena.
  6. uždari, nuvertinantys save
  7. Manau, kad pavydūs, tinginiai, vieningi.
  8. Narkomanai ir alchoholikai
  9. Normalūs,dėkingi ir padedantys
  10. Dauguma jų rūpinasi tik savo gerove.