Aš - Lietuvos pilietis

Kaip manote, kaip pasikeitė Lietuva per 10 metų? kodėl? (asmeninė patirtis, aplinkinių nuomonė ir t.t.)

  1. Uždraudė daug gerų dalykų
  2. Tapo modernesnė dėl soc. Tinklų
  3. Daug pažengė į priekį, patobulino kariuomenę.
  4. Nežinau