Aš - Lietuvos pilietis

Kaip manote, kaip pasikeitė Lietuva per 10 metų? kodėl? (asmeninė patirtis, aplinkinių nuomonė ir t.t.)

  1. Visiškai paskeitė...panaikintos įmonės, bedarbių p[ilna...pensijos mažos, net valgiui neužtenka...Lietuva degradavo...
  2. Žmonės pradėjo mažiau vertinti lietuvių kalbą, ja nebesidomi.
  3. Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda nesamoningų įstatymų
  4. Suprastėjo gyvenimo sąlygos, nes šiomis dienomis žmonėms sunku sudurti galą su galu
  5. Nusivažiavo visai. Algos mažėja, o pasalugos auga
  6. Pradeda vertinti laisvę
  7. Pasikeitė labai daug , pradedant valstybės valdžia baigiant žmonėmis.
  8. Vaikai pradėjo gerti ir rūkyti
  9. Pakeisti įstatymai, išrinktas naujas prezidentas
  10. Lietuva manau pasikeitė į gerą pusę, tačiau jos piliečiai (ne visi) ją smugdo žemyn.