Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. Taip
  2. Galbūt
  3. taip
  4. taip
  5. taip
  6. taip
  7. taip
  8. Taip
  9. reikalingas, nes kuo daugiau pramogu - tuo geriau.:)
  10. o ka jis gero duotu? kas ten butu?