Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. taip
  2. Nežinau
  3. as optimiste man jo nereik
  4. taip
  5. be abejo
  6. Jei butu idomiai pateiktas, nieko pries.
  7. taip
  8. Ne
  9. Butu idomu :)ir gal pades kitiem tapti labiau optimistais
  10. neturiu nuomones