Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?
- nelabai
- reikalingas
- taip reikalingas
- ne
- ne
- Taip
- greičiau jis reikalingas pesimistams:)
- reikalingas:)))
- nesuprantu to tinklapio tikslo
- butinai, tam kad pesimistai pamatytu, kad optimistams gyventi lengviau