Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. nelabai
  2. reikalingas
  3. taip reikalingas
  4. ne
  5. ne
  6. Taip
  7. greičiau jis reikalingas pesimistams:)
  8. reikalingas:)))
  9. nesuprantu to tinklapio tikslo
  10. butinai, tam kad pesimistai pamatytu, kad optimistams gyventi lengviau