Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. man jokio skirtumo
  2. zinoma
  3. Taip
  4. taip
  5. taip
  6. nereikalingas - bus dar vienas klonas jau egzistojanciu pramoginiu portalu.
  7. taip, jei tai padeda pakelti nuotaika
  8. taip, kartais reikia pazvelgt kitaip
  9. taip
  10. taip